لوازم یدکی پیکان

لوازم یدکی پیکان

شرکت RFT یکی از شرکت های تولید کننده و توزیع کننده قطعات گیربکس پیکان , پیکان وانت , پژو روا و آریسان می باشد . خودرو پیکان مدت هاست که دیگر توسط ایران خودرو تولید نمی شود اما با توجه به تقاضای بازار جهت لوازم یدکی , قطعات گیربکس تولید و عرضه می گردد. لوازم یدکی تولیدی مجموعه RFT شامل دنده های گیربکس , دنده برنجی , دیفرانسیل و دیشلی می باشد .

شنبه 19 بهمن 1398
11485

 لوازم یدکی پیکان

شرکت RFT یکی از شرکت های تولید کننده و توزیع کننده قطعات گیربکس پیکان , پیکان وانت , پژو روا و آریسان می باشد . خودرو پیکان مدت هاست که دیگر توسط ایران خودرو تولید نمی شود اما با توجه به تقاضای بازار جهت لوازم یدکی , قطعات گیربکس تولید و عرضه می گردد. لوازم یدکی تولیدی مجموعه RFT  شامل دنده های گیربکس , دنده برنجی , دیفرانسیل و دیشلی می باشد .

جهت سفارش عمده قطعات و لوازم یدکی گیربکس پیکان و اخذ نمایندگی فروش می توانید با شماره های 05138720130  و 05138720131 تماس حاصل نمایید .

ست کامل دشلی پیکان

دیشلی پیکان

ست کامل دشلی پیکان

ویژگی های دیشلی های تولیدی مجموعه RFT

استفاده از واشرهای برنجی که باعث افزایش مقاوت در برابر سایش شده است .
پین های فولادی در ست دیشلی باعث افزایش مقاوت و فنری شدن آنها شده که باعث می شود هنگام استفاده بریده نشود و از جای مخصوص خود حین کار خارج نمی‌شود.
تولید دنده‌های با فولاد مرغوب‌ و ‌روش فورج سرد , باعث می شود که دنده ها استقامت بالا داشته باشد و طول عمر محصول چند برابر شود .
استفاده از گران‌ترین و بهترین روش عملیات حرارتی در مقاوم نمودن قطعات مخصوصا میل محور .

دنده برنجی پیکان

دنده برنجی های تولیدی مجموعه RFT دارای استحکام و دوام زیادی بوده و از آنها می توان در گیربکس پیکان ، پیکان وانت ، وانت آریسان ، پژو آردی و پژو روا استفاده نمود .

بلبرینگ سرپلوس پیکان

بلبرینگ پلوس پیکان یکی از قطعات مورد استفاده در سیستم جلوبندی خودرو می باشد . پلوس ها در یک خودرو وظیفه انتقال نیرو را از دیفرانسیل به چرخ ها دارند . بلبرینگ های سرپلوس تولیدی مجموعه RFT دارای کیفیت ساخت بالا و عمر طولانی می باشد .

پین فنری دیشلی پیکان

پین فنری دیشلی از جمله قطعات مورد استفاده در دیفرانسیل خودرو می باشد , پین فنری های تولید مجموعه RFT از فولاد با کیفیت تهیه شده است که باعث می شود قطعه در داخل دیفرانسیل نبرد .

میل دیشلی پیکان

میل دیشلی یکی از اجزای داخل دیفرانسل بوده که دیشلی ها را به یکدیگر متصل می نمایند . میل دیشلی های مجموعه RFT دارای استحکام و دوام بالا بوده و در دیفرانسیل خودروهای پیکان , پیکان وانت , وانت آریسان , پژو آردی و پژو روا مورد استفاده قرار میگیرد .

 

محصولات بیشتر

نظر بدهید