محمد علی شادمند محمد علی شادمند بنیانگذار شرکت RFT

من محمد علی شادمند هستم بنیانگذار اولین و کامل ترین تامین کننده قطعات گیربکس در سراسر کشور. به نظر من کیفیت و ارزش گذاری صحیح روی کیفیت قطعات خودرویی باید شفاف بشه و مشتریان بتوانند درست انتخاب نمایند.

درباره RFT

RFT اولین و کامل ترین تامین کننده قطعات گیربکس در سراسر کشور

شــرکت RFT  توانست با طراحــی نوآورانــه اولیــن تامین کننده در زمینــه گیــربکــس و دیفرانســیل خـــودروهای داخلــی با توجه به دانش فنــی و نیـاز مشتریان باشد و همچنین با پشــتوانه تولیدو سال ها تجربــه در بــازار قطعات یدکــی خودرو در مسـیر پیشــرفت و موفقیت گام نهـد و از رقبـا پیشی گیرد اکنـون با همکاری مشتریانمــان بهتریــن و با کیفیت تریــن قطعــات گیربکــس، مجموعــه دیفرانســیل، ست دشلی، سنسورها،مجموعه بلبرینگ و رولبرینگ،کاسه نمد، لاستیک ساق سوپاپ، ماهک، محرک ماهک، میل ماهک و لیور دسته دنده را ارائه می نماییــم، این شرکت با ارتقــا کیفیت و ســطح تنـوع و همچنین بااستفاده از متخصصین وکارشناسان کیفی در تمامــی قطعات خــودرودر مســیــر پیشرفت، گامی بلند برداشته تابهترین محصول را به مشتریان خود ارائه کند. همچنین مد نظر داریم سهم ویژه ای را درتولید داخلی داشته باشیم و به ارزآوری کشور عزیزمان ایران کمک نماییم

کیفیت دستور کار ماست
قطعات اصلی گیربکس
نماینده فعال در سراسر کشور
کیفیت دستور کار ماست
مشاوره
مشاوره پشتیبانی آنلاین
بررسی
بررسی بررسی ویدیویی محصولات
تضمین کیفیت
تضمین کیفیت کیفیت محصولات
رهگیری سفارش
رهگیری سفارش رهگیری سفارش محصولات
چرا RFT?

ما در مجموعه RFT علاوه بر تولید، قطعات اصلی را از تامین کنندگان خطوط تولید خودروسازان تهیه می کنیم. با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و با تجربه، مطالعه استانداردهای بین المللی و داخلی، بازرسی های ناگهانی از تامین کنندگان، تکرار تست های استاندارد تامین کنندگان، بررسی و صحت گزارش های تولید قطعات، همکاری با آزمایشگاه های معتبر داخلی همواره کیفیت قطعات را تحت کنترل قرار می دهیم. تمام این عوامل باعث وجه تمایز RFT نسبت به سایر رقبا شده است و کیفیت بالا قطعات باعث شده با اطمینان خاطر گارانتی کنیم.